• Esentepe Mah. Milangaz Cad. Kartal Vizyon Sitesi A2 Blok Kat:16 Daire:121 Kartal/İstanbul
  • AddressEsentepe Mah. Milangaz Cad. Kartal Vizyon
    Sitesi A2 Blok Kat:16 Daire:121 Kartal/İstanbul
  • E-Mailinfo@tdmkesicitakim.com
  • Call us0 216 452 87 88
TDM KESİCİ TAKIM / WİDİA / WİDİA İSTANBUL / PARMAK FREZE-KARBÜR MATKAP - TUTUCU / tdm kesici takım / widia istanbul / torna / karbür freze / karbür matkap / takma uçlu takım/ torna
  • "Geliştirmek için araştırmak gerek."

    "Geliştirmek için araştırmak gerek."

Our Products

You can review our products and contact us at our contact details.

Why Us ?

Since the day it was founded, our company continues to lead and pioneer its sector with unconditional customer satisfaction principle.

Our professional service and customer oriented attitude add strength to our strength day by day.

Confidence

Our company is based on customer safety factor in all purchases.

Experience

With our experienced employees, we will continue to lead the sector.

Satisfaction

Our customers are important to us, 100% customer satisfaction.

Şirketimiz Hakkında

Company Profile

TDM KESİCİ TAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TDM Kesici Takım Ltd.Şti, iş hayatına Widia Kesici Takımlar Bayisi olarak başlamış ve talaşlı imalat sektörünü üstün Alman teknolojisi ile buluşturmuştur. Teknoloji ve yeni gelişmeleri yakından takip ederek, sektöre yenilikçi çözümler getirmeyi amaçlamış profesyonel yaklaşım tarzı ile çözümler üretmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında, Havacılık, Savunma, Otomotiv ve Yan Sanayii, Makina üretim başta olmak üzere her türlü sanayi kuruluşunda kullanılan metal kesme, tornalama, frezeleme ve delik delme takımları ile yüksek teknoloji ürünü nihai tüketici ile buluştururken teknik personeli ile destek vermeyi amaçlamaktadır.

Hizmet vermeye başladıktan kısa süre sonra sektörde Hassas Takım Tutucu konusunda performans-fiyat anlamında daha rekabetçi çözümler bulmak için Güney Kore'nin lider tutucu markası SELUX' la iş birliği yapıp SELUX NC TOOLING SYSTEM Türkiye Distribütörüğünü de bünyesine eklemiştir.

Ayrıca firmamız, sektöründe lider olan Makina Takım' ın karbür kesici takımlar biriminin bölgedeki tek yetkili ihtisas bayisi olarak hizmetini sürdürmektedir.

Çünkü ilkemiz;  " Geliştirmek için, araştırmak gerek..."

CONTACT US
Since the day it was founded, our company continues to lead and pioneer its sector with unconditional customer satisfaction principle.