• Esentepe Mah. Milangaz Cad. Kartal Vizyon Sitesi A2 Blok Kat:16 Daire:121 Kartal/İstanbul
  • AddressEsentepe Mah. Milangaz Cad. Kartal Vizyon
    Sitesi A2 Blok Kat:16 Daire:121 Kartal/İstanbul
  • E-Mailinfo@tdmkesicitakim.com
  • Call us0 216 452 87 88
TDM KESİCİ TAKIM / WİDİA / WİDİA İSTANBUL / PARMAK FREZE-KARBÜR MATKAP - TUTUCU / tdm kesici takım / widia istanbul / torna / karbür freze / karbür matkap / takma uçlu takım/ torna
  • "Push The Boundaries"

    "Push The Boundaries"

Our Products

You can review our products and contact us at our contact details.

Why Us ?

Since the day it was founded, our company continues to lead and pioneer its sector with unconditional customer satisfaction principle.

Our professional service and customer oriented attitude add strength to our strength day by day.

Confidence

Our company is based on customer safety factor in all purchases.

Experience

With our experienced employees, we will continue to lead the sector.

Satisfaction

Our customers are important to us, 100% customer satisfaction.

Şirketimiz Hakkında

Company Profile

TDM KESİCİ TAKIM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TDM Kesici Takım ve Danışmanlık Hiz. San. Ve Tic Ltd. Şti. 2016 yılında kurulmuş olup, talaşlı imalat sektöründe kullanılan karbür kesici takımların -yurtdışı marka- bayisi olarak sektöre katılmıştır. Kurulduğu günden bugüne taleplere hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı her zaman birincil önceliği kabul etmiştir.

Firma olarak sadece ürün satışı yapmayıp bunun yanında projelendirme ve teknik destek kapsamında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

2021 yılı itibariyle FORNAX markasıyla dünya standartlarında uluslararası markalarla yarışabilecek düzeyde karbür kesici takım üretimi yapan TDM Kesici Takım, İstanbul’ da faaliyet göstermektedir.

FORNAX markasıyla üretim yapılmasının temel amacı; talaşlı imalat sektöründe kullanılan karbür takımların ülkemizde uluslararası kalitede ve standartlarda üretilip, yerli ürün haline getirerek ülkemize katma değer yaratmasının yanında uluslararası markalarla rekabet edebileceğini göstermektir.

Bu amaçla FORNAX, teknolojinin öneminin farkında olduğundan makine, üretim sürecine katkı sağlayacak ekipmanlar ve ölçüm parkurunu son teknolojiyle donatmış, üretim ekibini sektöründe yetkinliği olan kişilerle oluşturmuş ve dünya standartlarında ürünlerin üretiminde başarıya ulaşmıştır.

Talaşlı imalat sektöründe kullanılan standart takımları katalog halinde toplamış, standartta yer almayan; işe özel takım üretimiyle müşterilerinin isteklerine en hızlı şekilde çözüm sağlamasıyla kendinden söz ettirmiştir.

Üretim sürecine girmesiyle yurtiçi piyasanın yanında yurtdışı pazarda da ülke ihracatına katkı sağlamanın önemini bildiğinden ülkeye bu anlamda katkı sağlamaktadır.

FORNAX, üretimde kalite anlayışı, performans dalgalanmasının olmaması ve daima hızlı çözüm üretmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Çünkü her zaman dediğimiz Push The Boundaries.” , “Sınırları Zorla.”   ilkesini aklımızdan çıkarmadan uyguluyoruz.
 

CONTACT US
Since the day it was founded, our company continues to lead and pioneer its sector with unconditional customer satisfaction principle.